Скандал: як маршрутки Житомира готують до приїзду Ілона Маска. Відео

Сьогодні, 20 січня, близько 15:00 відома житомирська журналістка Олена Галагуза зайшла у машрутку №11. Попросила водія надати термінал для оплати банківською карткою за допомогою годинника з NFC. Водій категорично сказав «Ні!» та навіть вилаяв жінку. Про це інформує Житомир онлайн

Водій проговорився, що не надавати житомирянам можливість розрахуватись безконтактно є розпорядженням керівництва. 

«Якщо тобі не доходить, що хозяєва запретили, то я тобі об’ясняю, що не дам цього!», — гучно заявив водій. 

Варто зазначити, що спочатку захисна маска була у водія на підборідді. Лише після зауваження журналістки він одягнув її на рота, залишивши ніс відкритим. 

Водій кричав на жінку та прилюдно обзивав її. На прохання представитись він відповідав: «Іди отсюда!». 

«Я йому пояснювала, що якщо з терміналу не вийде квиток й операцію виконати не вдасться, я вийму готівку. Але він був категорично проти цього. Почав лаятися, ображати, підбурювати пасажирів, хотів вигнати мене у мороз», — каже Олена Галагуза. 

Коли журналістка вийшла з салону, аби зняти на відео номер маршрутки, водій одразу закрив двері та поїхав. Але номер Олена засняти встигла — АМ 0650 АА. 

Ось нещодавно розпочали активно обговорювати можливий візит Ілона Маска у Житомир. Ілон Маск — це така людина, яка запросто може взяти й захотіти проїхатись місцевим транспортом.

Цікаво, як би наша міська влада пояснювала йому поведінку цього водія, якщо б він відмовив Ілону у безконтактній оплаті та ще б й вилаяв його?

Вам также может понравиться

About the Author: Александр

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.